< Poprzedni produkt
czajnik-florina-raso

Czajnik Florina Raso 2,5 l
Następny produkt >
czajnik-berry

Czajnik Florina Berry 2,7 l

Czajnik nierdzewny Florina Asta 2,3 l

91.50
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • niebywała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia
  • oszczędność czasu i wygoda użytkowania
  • jeszcze bezpieczniejsze korzystanie
Czajnik Asta 2,3 l - tradycyjne wzornictwo i niebywała wytrzymałość

Czajnik Asta łączy tradycyjne kształty z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Stylizowana rączka kojarzy się z dawnymi imbrykami i żelazkami. Do minionych dekad nawiązuje też wyraźnie odznaczający się dzióbek i prosta bryła. Całość powstała z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Stąd jego niebywała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Ponadto dzięki odpowiedniej grubości dna czajnik szybko się nagrzewa, dlatego oszczędzasz czas. Uchwyt typu Silk Touch sprawia, że rączka nie nagrzewa się. Dlatego korzystanie z niego jest jeszcze bezpieczniejsze. Uchylany gwizdek natomiast ułatwia nalewanie wrzątku do kubków. Wyjmowana pokrywa dodatkowo usprawnia uzupełnianie go wodą. To wszystko gwarantuje dużą wygodę korzystania z tego naczynia.

Czajnik Asta ma pojemność całkowitą 2,3 litra, a użytkową nieco ponad 1,7 litra. Dodatkowym atutem jest to, że nadaje się na każdy rodzaj kuchenek gazowych, elektrycznych i płyt indukcyjnych.
Marka Florina
Kod EAN 5902719501548
Kod producenta 5C1548
Pojemność (litry) 2.3
Materiał stal nierdzewna
Uchwyt silk touch
Kolor srebrny
Specyfikacja - pojemność: całkowita 2,3 l (użytkowa 1,7 l)
- wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, której zawdzięcza swoją niebywałą wytrzymałość
- rączka Silk Touch nie nagrzewa się, dzięki czemu naczynie jest bezpieczne w użytkowaniu
- uchylny gwizdek zapewnia wygodę w użytkowaniu
- szybkie podgrzewanie wody
- dzięki odpowiedniej grubości dna
- czajnik można stosować na wszystkich typach kuchenek, również indukcyjnej
Cechy do kuchenki indukcyjnej
do kuchenki gazowej
do kuchenki elektrycznej
Waga netto (kg) 0.58
Waga brutto (kg) 0.75
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
20,5 x 21,5 x 20,5
Gwarancja 3 lata
Nadaje się do
kuchenki indukcyjnej
Nadaje się do
kuchenki gazowej
Nadaje się do
kuchenki elektrycznej

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki