Czajnik elektryczny Botti Milan 1,8 l

67.00
99.90 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • kolorystyka, która odnajdzie się w każdej aranżacji
  • wygodne i bezpieczne nalewanie wrzątku
  • moc, która pozwala na szybkie zagotowanie wody
Czajnik elektryczny Milan 1,8 l - klasyka i nowoczesność w jednym
 
Czajnik elektryczny Milan znakomicie odnajdzie się w każdej aranżacji kolorystycznej. Ma bowiem uniwersalną kolorystykę złożoną z jasnej szarości (odcień srebra) i czerni. Nowoczesny kształt urządzenia przypomina stożek i jednocześnie kojarzy się z tradycyjnymi imbrykami i czajnikami.
 
Obudowa produktu wykonana jest ze stali nierdzewnej. Dzięki temu zyskujesz pewność trwałości i odporności na zniekształcenia. Taka stal to także najbezpieczniejszy dla zdrowia surowiec. Ważnym elementem jest poręczny uchwyt. Pozwala on na wygodne i bezpieczne nalewanie wrzątku do kubków. Wyjmowana pokrywa natomiast ułatwia napełnianie go wodą. Dodatkową zaletą jest możliwość stałego kontrolowania poziomu wody dzięki wbudowanej miarce.
 
Ponadto czajnik ten może pochwalić się obrotową podstawą, zakrytym elementem grzejnym, czy automatycznym wyłączeniem po zagotowaniu wody. Urządzenie ma przy tym moc 1850-2200 W, co pozwala na szybkie zagotowanie wody. Pojemność 1,8 l natomiast umożliwia przygotowanie gorących napojów w jednym momencie dla wszystkich gości (4-7 osób).
Marka Botti
Kod EAN 5901832307099
Kod producenta YK-868
Pojemność (litry) 1.8
Materiał stal nierdzewna
Kolor srebrny
Moc 2200 W
Waga netto (kg) 1.16
Waga brutto (kg) 1.5
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
22,5 x 28 x 22,5
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki