< Poprzedni produkt

Czajnik elektryczny Botti Gero 1,8 l biało-pomarańczowy
Następny produkt >

Czajnik elektryczny Botti Floris 1,8 l

Czajnik elektryczny Botti Igo 1,7 l szary

45.90
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • przezroczyste, dwustronne miarki pozwalają kontrolować ilość wody
  • szybko zagotowana woda pozwala oszczędzać czas
  • element grzewczy ze stali nierdzewnej zapewni długie korzystanie
Czajnik elektryczny Igo 1,7 l szary Botti - funkcjonalność i oszczędność czasu

Czajnik elektryczny Igo zwraca uwagę nowoczesnym wyglądem. Biała forma korpusu wydaje się być znajoma. Trzeba jednak zauważyć, że elementem zdobniczym stało się tu połączenie wskaźników wody z obu stron urządzenia za pomocą dekoracji na pokrywie. Wszystkie te części składające się na nowoczesne rozwiązanie są utrzymane w szarym kolorze. Przy czym miarki są wykonane z półprzezroczystego tworzywa. To pozwala na ciągłe kontrolowanie ilości wody.

Pojemność czajnika to 1,7 litra, a zatem świetnie będzie służyć nawet sześciu osobom. Nalewanie wody ułatwi otwierana automatycznie pokrywa. Natomiast rozdzielenie jej do kubków stanie się wygodniejsze dzięki dużemu, poręcznemu uchwytowi. Moc 1850-2200 W zagwarantuje, że woda zagotuje się naprawdę szybko. Zaoszczędzisz więc czas i zrobisz herbatę dla niecierpliwych członków rodziny.

Podstawa urządzenia obraca się (360 stopni). We wnętrzu został ukryty element grzewczy ze stali nierdzewnej. Zyskujesz więc pewność, że ten podświetlany czajnik pozostanie z Tobą na długo. Ważne jest przy tym zabezpieczenie przed przegrzewaniem. Filtr antyosadowy sprawia, że żadne niepożądane substancje nie przywrą do ścianek naczynia.
Marka Botti
Kod EAN 5901832322573
Materiał tworzywo sztuczne
stal nierdzewna
Pojemność (l) 1,7
Kolor szary
Moc 2200 W
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki