< Poprzedni produkt

Czajnik elektryczny Botti Eleganza 1,8 l czarny
Następny produkt >

Czajnik elektryczny Botti Punto Rosso czerwony 1,7 l

Czajnik elektryczny Botti Eleganza granatowy 1,8 l

Kolekcja: Eleganza

65.00
115.50 zł
Gwarancja
3 lata
Wysyłka
24 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Główne korzyści:
  • kolorystyka, która ożywi kuchnię
  • woda zagotuje się naprawdę szybko
  • zabezpieczenie przed przegrzaniem
Czajnik elektryczny Eleganza 1,8 l granatowy - małe AGD w dobrym stylu
 
Czajnik elektryczny Eleganza zwraca uwagę prawdziwie stylową, satynową powierzchnią. Jej jasny granatowy kolor kojarzy się z modrakami w zbożu. Połączenie tej barwy z bielą i srebrem stworzyło produkt niepowtarzalny i elegancki. Ożywi on Twoją kuchnię. Odnajdzie się on przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach z niebieskimi akcentami. Będzie natomiast pozytywnie się wyróżniał w pomieszczeniach w stylu klasycznym ogarniętych błękitną kolorystyką.
 
Urządzenie to ma moc 1850-2200 W, co oznacza, że woda zagotuje się w nim naprawdę szybko. Obudowa powstała ze stali nierdzewnej, jest więc trwała i odporna na uszkodzenia, czy zniekształcenia. Z tego samego tworzywa wykonany jest zakryty element grzejny. Wyjmowana pokrywa pozwala na łatwe i sprawne napełnienie go wodą.
 
Dodatkowym atutem jest wbudowany wskaźnik wody, który pozwala na kontrolowanie jej ilości. Czajnik ten posiada ponadto obrotową podstawę, automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Pojemność 1,8 litra pozwala na przygotowanie gorących napojów dla całej rodziny.
 
Marka Botti
Kod EAN 5901832346951
Materiał stal nierdzewna
Pojemność (l) 1,8
Kolor niebieski
Moc 2200 W
Kolekcja Eleganza
Gwarancja 3 lata

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki