< Poprzedni produkt

Bulionówka Florina 500 ml
Następny produkt >

Półmisek Florina Jess 23,5 cm

Bulionówka ze spodkiem Florina Jess 330 ml

Kolekcja: Jess

35.90
Wysyłka
48 h
30 dni
na zwrot
Darmowa
dostawa od 199 PLN
Dlaczego warto?
  • dzięki niezwykłej trwałości porcelany na długo zagości w Twoim domu
  • wytrzymałość pozwala oszczędzać czas myjąc w zmywarce
  • gustowne kształty i subtelny wzór zrobią wrażenie na gościach
Bulionówka ze spodkiem Jess 330 ml - subtelne piękno i niezwykła wytrzymałość

Bulionówka ze spodkiem Jess łączy w sobie dwie ważne i pozornie sprzeczne zalety. Promieniuje bowiem subtelnym pięknem, a przy tym wyróżnia się niezwykłą trwałością oraz odpornością porcelany wzmacnianej durable. Surowiec ten należy do linii premium, a to oznacza, że na długie lata zagości w Twoim domu.

Porcelana durable powstaje z nieco innych, niż tradycyjna, składników i ich proporcji. Jest wypalana w temperaturze powyżej 1300 stopni C. Jej cechą charakterystyczną jest delikatny kolor écru i możliwość formowania w bardziej fantazyjne kształty. Wzmocnienie rantów sprawia, że są one wyjątkowo odporne na wyszczerbienia, obtłuczenia i różne wstrząsy. Produkt ten wyróżnia się dużą wytrzymałością na zmiany temperatury. Dlatego możesz oszczędzać czas myjąc go w zmywarce.

Bulionówka ze spodkiem Jess ponadto zwraca uwagę unikatowym wzornictwem. Gustowne kształty zostały ozdobione subtelnym, tłoczonym wzorem. Wygląda on niczym mozaika złożona z drobnych płytek, przedstawiająca liczne listki. Całość znakomicie się prezentuje i z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach. Pojemność tej czarki to 330 ml. Jest ona jednym z 18 elementów linii Jess. Możesz je dowolnie łączyć i skompletować efektowną zastawę stołową.
Marka Florina
Kod EAN 5902719522505
Kod producenta 2K0398
Pojemność (litry) 0.33
Materiał porcelana
Kolor biały
Kolekcja Jess
Waga netto (kg) 0.57
Wymiary spakowane
dł. x wys. x szer. (cm)
18,5 x 7 x 18,5

Społeczność #ZASMAKUJRADOSCI

    Nasze marki